-
DATUMTITEL EN PLAATSAFST/DEELN
-
ZA 06/06Door landgoed Den Treek en over de Grebbelinie22 kmUtrecht, NS Amersfoort (rondwandeling)7/9 deeln.
-
ZA 06/06Door landgoed Den Treek en over de GrebbelinieUtrecht, NS Amersfoort (rondwandeling)22 km7/9 deeln.
-
Omschrijving
Landgoed Den Treek: heidevelden worden hier afgewisseld met bossen en weiden, prachtige boerderijen en in het hart van het landgoed, Huize Den Treek.
De Grebbelinie was een voorverdediging van de Hollandse Waterlinie, een Nederlandse verdedigingslinie, gebaseerd op inundatie.
De Grebbelinie liep door de Gelderse Vallei vanaf de Nederrijn bij de Grebbeberg te Rhenen langs het Valleikanaal en de Eem tot aan de Zuiderzee, later het IJsselmeer.
Vanaf station Amersfoort lopen we door het groene Bergkwartier en na de oversteek van de A28 gaan we landgoed Den Treek in. Na de koffiestop lopen we de bossen uit naar de Griftdijk en gaan langs de Heiligerbergerbeek naar de Liniedijk. Deze volgen we tot Leusden en nemen hier de bus terug naar station Amersfoort. -
Afspreekpunt
Alleen beschikbaar als je ingelogd bent, Aanmelden is gratis
-
Horeca
Bij het begin van de wandeling:
Onbekend
Tijdens de wandeling:
Onbekend
Aan het eind van de wandeling:
Onbekend
-
Hoe kom ik er?
per trein
-
Tempo
Ontspannen tempo (tussen 4,5 en 5 km/u)
-
Bijzonderheden
Alleen beschikbaar als je ingelogd bent.
-
Bron
Utrechtpad / Zelf bedacht
-
Organisatie
Alleen beschikbaar als je ingelogd bent.
-
Hond(en)
Er kunnen geen honden mee.
-
Deelnemers (maximaal 9)
Alleen beschikbaar als je ingelogd bent.
-
Reserve deelnemers
Alleen beschikbaar als je ingelogd bent.
De inschrijving voor deelname aan deze wandeltocht is gesloten.
Reacties:
Alleen beschikbaar als je ingelogd bent.