Reacties en foto's
-
ZO 02/08Molenbeeksepad - met gratis consumptie 🙂17 kmVOLGelderland, NS Station Wolfheze12/12 deeln.
-
ZO 02/08Molenbeeksepad - met gratis consumptie 🙂Gelderland, NS Station Wolfheze17 km12/12 deeln.VOL
-
Roderick V
( organisator / routebegeleiding ) 03-08-2026Het Molenbeekse pad is erg mooi, dat wist ik al. Maar de weersomstandigheden moeten goed zijn. Misschien is de zomer tegenwoordig wat te warm geworden voor een langere wandeling (toch 17 km). Een groot deel van de wandeling gaat door het bos, zodat we tijdens die stukken gelukkig schaduw hadden.
We hadden er wel lol in, het was gezellig. En het ijsje, dat we onderweg konden "scoren", was welkom bij alle deelnemers. Achteraf heeft een groot deel van de groep nog een consumptie genomen.
Persoonlijk had ik moeite met het gedrag van het restaurant waar we waren. Beetje gedoe m.b.t. het afrekenen. Is toch omzet ??
Iedereen was uiteindelijk tevreden (met de wandeling). En zo was een zondag dan weer grotendeels gevuld met flink wat beweging, gezelligheid en wat culturele (hoogte)puntjes :-).
-
henk p
07-08-2026Roderick, bedankt voor het organiseren, en het lekkere ijsje! Verder de groep bedankt voor de gezelligheid en dat veel nog een drankje aan het eind namen .indd mooie route !
Ik vond het tempo: Lekker rondkijken (lager dan 4 km/u)