Deze activiteit is opgeslagen als `concept`. Concept-wandelingen worden niet gepubliceerd. Ingeplande wandelingen wel. Klik hiervoor op `wijzig` en op `verzenden`.
Deze skatetocht, geschikt voor de niet ervaren skater, gaat over redelijk tot goed asfalt door het groene hart ten noorden van Utrecht.
Verbaas je over het landelijke karakter zo dicht bij de stad. Net voor de helft passeren we het dorpje Westbroek waar we in het plaatselijke cafe kunnen bijkomen van het eerste gedeelte. Enkele kilometers verder skaten we het prachtige natuurgebied binnen van de Maarsseveense plassen. Hier liggen prima fietspaden op ons te wachten en bij voldoende animo kunnen we een duik nemen.
Net als de eerste kilometer, gaat de laatste kilometer door de Utrechtse buitenwijken richting Station Overvecht. Als we zin hebben kunnen we in de binnenstad van Utrecht nog een hapje eten.
Hoe kom ik er?
OV:
Station Utrecht-Overvecht ligt op 5 treinminuten van Utrecht CS
Auto:
Je kunt gratis parkeren in de omgeving van het station. Het handigste is aan de noordkant te parkeren. Neem vanaf de A27 afrit 31 (N230) richting Maarssen. Zet je TomTom op de Aidadreef en parkeer in de buurt.
Afspreekpunt
alleen beschikbaar als je ingelogd bent
Tempo
Ontspannen tempo
Bijzonderheden
alleen beschikbaar als je ingelogd bent
Bron
ANWB (de route heb ik voorgereden)
Organisatie
alleen beschikbaar als je ingelogd bent
Deelnemers (maximaal 7)
alleen beschikbaar als je ingelogd bent.
Aanmelden (kan alleen als je ingelogd bent)
Afmelden (kan alleen als je ingelogd bent)